Home TECHNOLOGYPhilips Evnia 27M2N3501PA: Σχεδιασμένη για gamers που δεν αστοχούν ποτέ
Philips Evnia 27M2N3501PA: Σχεδιασμένη για gamers που δεν αστοχούν ποτέ
0 comments
Κύρια χαρακτηριστικά
  • Gaming οθόνη Fast IPS με ανάλυση Quad HD (2560 x 1440) για λεπτομερείς, ζωντανές εικόνες
  • 95% κάλυψη του χρωματικού εύρους DCI-P3 και υποστήριξη HDR10 για ζωηρή, ρεαλιστική απεικόνιση
  • Ρυθμός ανανέωσης 240Hz (με δυνατότητα υπερχρονισμού στα 260Hz) για συναρπαστικό, γρήγορο gameplay
  • Χρόνος απόκρισης 0,3ms Smart MBR για εξαιρετικά ομαλό, χωρίς θολότητα, παιχνίδι
  • AdaptiveSync για ομαλό, χωρίς “σκισίματα” στην εικόνα gameplay, με ποικιλία καρτών γραφικών
  • Λογισμικό Evnia Precision Center για κορυφαίο επίπεδο εξατομίκευσης
  • Τεχνολογίες βελτίωσης απόδοσης όπως Smart Crosshair και Smart Sniper για μέγιστη ακρίβεια
  • Σχεδίαση και συσκευασία που πληρούν αυστηρά περιβαλλοντικά πρότυπα
  • Ολοκληρωμένη εμπειρία gaming υψηλής ποιότητας
Υψηλής ποιότητας εμπειρία παιχνιδιού – για κάθε παιχνίδι
Σχεδιασμένη ώστε να προσφέρει στους ανταγωνιστικούς gamers πρόσβαση σε ένα πλήρες πακέτο υψηλών επιδόσεων χωρίς να απαιτεί μεγάλο κόστος, η Philips Evnia 27M2N3501PA ξεπερνά τις προσδοκίες. Η οθόνη Fast IPS 27” προσφέρει ανάλυση Crystalclear Quad HD 2560 x 1440 για ευκρινείς, ζωντανές εικόνες, ενώ χαρακτηριστικά που ενισχύουν την εικόνα, όπως τα Stark ShadowBoost, SmartContrast και High Dynamic Range (HDR), οδηγούν τις οπτικές επιδόσεις σε νέο επίπεδο, προσφέροντας μια ακόμη πιο καθηλωτική και απολαυστική εμπειρία θέασης. Με ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία υψηλής ποιότητας, οι gamers μπορούν να ακούσουν ήχους χαμηλής έντασης — όπως βήματα ή κινήσεις εχθρών — αποκτώντας πλεονέκτημα, βυθιζόμενοι πλήρως στο παιχνίδι.
Ακρίβεια. Ταχύτητα. Μηδέν συμβιβασμοί
Για τους λάτρεις των γρήγορων action τίτλων, η Philips Evnia 27M2N3501PA βάζει την ταχύτητα στο επίκεντρο και σε πρώτο πλάνο, εξασφαλίζοντας την ακρίβεια των οπτικών, ενώ προσφέρει εμπειρία gaming χωρίς καθυστερήσεις. Με δυνατότητα υπερχρονισμού στα 260Hz και εξαιρετικά γρήγορο χρόνο απόκρισης 0,3ms με την τεχνολογία Smart MBR, το rendering ακόμη και στις πιο έντονες εναλλαγές σε FPS ή racing games γίνεται με απόλυτη ομαλότητα και βέλτιστη φωτεινότητα.